ContactSupportDownloads
   Kerkstraat 4 +31 (0)492-327333
5427 BC Boekel info@vanboxtel.nl
HomeBedrijfsoverzichtOplossingenLogistieke vraagstukkenBranchesReferentiesIT Diensten
ErvaringMissieKernactiviteitenNieuwsPersberichtenAgendaVacatures

Nieuws

Implementatie Vanboxtel-WMS bij ECS
dinsdag 22 mei 2012 14:59

ECS is gespecialiseerd in internationale transporten van en naar het Europese vasteland, het Verenigd Koninkrijk en Ierland. In Zeebrugge heeft ECS magazijnen voor opslag- en cross dock activiteiten. Het Vanboxtel-WMS in combinatie met RF-scanning leidt deze goederenstromen voor ECS in goede banen.

ECS maakt gebruik van de SSCC-inlag methodiek van Vanboxtel waarbij diverse SSCC-label varianten direct identificeerbaar zijn. Hierdoor is het mogelijk om iedere pallet die is voorzien van een SSCC-label direct op het dock te registreren. Hierbij worden de aanwezige barcodes op het label gescand met behulp van RF-terminals. Het is voor de leverancier mogelijk om gebruik te maken van een electronische vooraanmelding (ASN/DESADV) en ECS kan direct na inslag tevens een bevestiging terugsturen middels EDI.

Bij het ontbreken van SSCC-labels voorziet het Vanboxtel-WMS de pallets zelf van een uniek palletlabel welke direct middels een RF-terminal wordt geregistreerd. Zowel de palletlabels als de SSCC-labels worden in het verdere traject van opslag en uitslag gebruikt om de tracking & tracing te waarborgen. Er komt op de vloer geen papier meer aan te pas!

Deze realtime opzet biedt zeer uitgebreidde en betrouwbare informatie vanuit de werkvloer welke vervolgens perfect gebruikt kan worden voor zowel rapportage doeleinden als voor de facturatie naar de diverse opdrachtgevers.

www.ecs.be

 

 

Futurumshop

Een dynamisch WMS voor een dynamische webshop

Lees meer...
 

Loderus

Loderus Transport vergroot slagkracht door implementatie TMS

Lees meer...
 

albert heijn.gif

 

 

 

Albert Heijn kiest Voice van Vanboxtel

Lees meer...